می سوزم تا تو شمع مجلس باشی

"هر شب تنهایی" را نروید نبینید.نه به خاطر آنچه درباره اش می گویند یا نقدهایی که ازش خوانده اید. که مثلا آن لحظه های همراهی لیلا حاتمی با دخترک کشدار است و طولانی. نه به خاطر آن انشا خوانی بی روحش روی صحنه ها که اعصابتان را به هم می ریزد. و نه به خاطر تمام آن به به و چه چه ها در باب معنا بخشی به مذهب و بصری کردن لایه های درونی اعتقاد ,ایمان یا هرچی. به خاطر نگاه های حامد بهداد که بدجور گیر می اندازتتان. که می آید تا آن ور دیوارهای سالن دنبالتان می کند تا توی خانه می نشیند سر طاقچه روی مبل. چراغ را هم که خاموش کنید خودش را جا می کند زیر پتو که یادتان بیاندازد عاشقی چه چیز خوب دردناکی است. که "دچار باید بود"...

/ 5 نظر / 7 بازدید
نسیم

چهارشنبه 7 بهمن1388 ساعت: 10:3 توسط:فرناز(زلال) آخ گفتی اگه این پست رو قبل جمعه نوشته بودی جمعه که تو موسسه باهاش یه کارگاه فن بیان داشتیم این نوشته ات رو براش می خوندم. وای اگه خودشو ببینی به نظر من حلول نقش تو این بشر غوغاست واقعا تو لحظه زندگی می کنه و فوق العاده خاکیه!

نسیم

چهارشنبه 7 بهمن1388 ساعت: 10:47 توسط:negin خب عزيزم اين براي يكي مثل من يعني"حتما برو ببين".مخصوصا كه خب طرف حامد بهداد باشه با اون ادا اطواراش و بعد حالا زير پتو كه زبونم لال!همين تا تو خونه هم كه بياد بخش منطقي مغزم از كار ميافته.

نسیم

چهارشنبه 7 بهمن1388 ساعت: 13:1 توسط:ماتئي منتظر مي مونم بياد توي شبكه بعد ببينمش توي اين خراب شده سينما نيس سلام اون مونولوگ كه اول پست " امشب شب مهتابه" نوشته بودم از خودم بود توي فيلم نبود!!

نسیم

چهارشنبه 7 بهمن1388 ساعت: 13:15 توسط:محمد دلمان آب شد !!

نسیم

چهارشنبه 7 بهمن1388 ساعت: 15:17 توسط:ک اریز دوست داشتن یا عشق حس خیلی زیبایی هست .