من و ولوج و مهمان ناخوانده

حتما مستحضرید که وبلاگ اینجانب مدت زمانی دچار اشکال شده بود. از من بیچاره فغان که ای ملت به دادم برسید از شما ملت ارجمند هم همکاری که واقعا مرا شرمنده الطاف بی دریغتان نمودید. این بود تا از جایی شنیدم فیل.ترینگی هست که فقط بعضی پستها را ناخوانا می کند. این شد که آستین همت بالا زده همین اندک دانش کامپیوترمان را به کار برده تا شاید فرجی شود. و در کمال تعجب دیدم اشکال نه در ساختار وبلاگ بلکه در پستهایی است که بله. هرکدام را که حذف می کردم پستهای قبلی نمایش داده می شد. در این لحظه بود که می خواستم از شوق بپرم وسط خیابان که یافتم یافتم .البته صبوری کرده و همانطور نشسته به این فکر کردم که خدا را شکر این فیلی که به نوشته های ما زده بچه بوده گویا و زورش فقط به همان نوشته های مزبور رسیده . چه می دانم شاید هم  فیل عاقلی بوده و عقلش رسیده خزعبلات بنده به هیچ جا برنخواهد خورد. خلاصه چون ما هم حالا نه به اندازه ایشان ولی در حد و اندازه های خودمان دارای هوش و ذکاوت هستیم اول پستها را حذف کرده بعد دوباره ثبت نمودیم و بدین ترتیب ولوجمان دوباره قبراق و سرحال و صد البته کامل به جمع وبلاگستان برگشته. باشد که همه گناهکاران خودشان به راه راست هدایت شوند وگرنه همه فیلها که مثل فیل ما عاقل از آب درنمی آیند. آمین...

/ 7 نظر / 7 بازدید
نسیم

یکشنبه 27 دی1388 ساعت: 12:53 توسط:لیلا چه خوب شد که درست شد [قلب]

نسیم

یکشنبه 27 دی1388 ساعت: 13:11 توسط:ک اریز می گویند : مهمان عزیز است چون نفس ، صاحب خانه را خفه می سازد گر آید و بیرون نرود.

نسیم

یکشنبه 27 دی1388 ساعت: 13:33 توسط:ماتئي بازگشتتان را به خانواده صميمي و اينا سلام

نسیم

یکشنبه 27 دی1388 ساعت: 22:56 توسط:پری زا نه نسیم جون تا جایی که می دونم نیازی به بلیت نیست.

نسیم

دوشنبه 28 دی1388 ساعت: 0:3 توسط:محمد خوشحالم که درست شد ! ولی یه مقدار طول کشید تا من که از طریق گوگل ریدر وبت رو دنبال میکنم متوجه بشم که چی به چیه !!! از شما چه پنهون حتی به کارکرد درست ریدر هم شک کردم !!

نسیم

دوشنبه 28 دی1388 ساعت: 0:4 توسط:محمد یکی از دوستان همین الان اشاره کرد نگوییم گوگل ریدر . بگوییم گودر !!

نسیم

شنبه 3 بهمن1388 ساعت: 23:38 توسط:نیکا امیدوارم دیگه اون شتر فی:لت:ر گذرش به اینجا نیوفته...