اندر احوالات زندگی شرکتی

ما لابد داریم خوب جایی کار می کنیم و خودمان خبر نداریم. یا شاید هم خبر داریم ولی از آنجایی که موجوداتی هستیم از بیخ و بن بر.انداز و آشوب طلب و صد البته اندازه بزغاله هم نمی فهمیم قصد وارونه جلوه دادن حقایق را داشته و قدر این سپاه نازنین که شرکت ما سرش را کرده در آخورش و حال و اوضاع ما شده گل و بلبل را نمی دانیم. وگرنه هر بچه ای هم اینها را می فهمد.اصلا کجا پیدا می شود شرکتی که سه ماه سه ماه حقوق ندهد و کارمندانش را تبعید کند به زیرزمینی که ذره ای نور ندارد و از دو هفته پیش هم در حال تعدیل نیرو باشد آن هم به شدت و با تمام قوا. تازه آنقدر به فکر کارمندانش باشد که فرم نظرسنجی بدهد که یا ایها الکارمندان ما خودمان می دانیم که چه قدر خوبیم و ماهیم اما نمی خواهیم کوچکترین چیزی خاطر عزیزتان را مکدر کند و از آنجایی که حقوق و نور و امنیت شغلی کیلو چند و در مملکت ما مسائل مهمتری وجود دارد به این سوالات پاسخ دهید:

- آیا تا به حال مافوقتان از شما درخواستی داشته که با ارزشها و اعتقادات شما سازگاری نداشته باشد؟

- امنیت فیزیکی محل کار خود را چگونه ارزیابی می کنید؟

و این سوال آخر که غوغا است:

- آیا از زندگی شخصی خود لذت کافی را می برید؟

یعنی در همچین شرکت خجسته ای مشغول به کار هستیم...

/ 17 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نسیم

دوشنبه 12 بهمن1388 ساعت: 12:57 توسط:ک اریز فک کنم بهترین جواب دادی .

نسیم

سه شنبه 13 بهمن1388 ساعت: 22:29 توسط:کتایون من طاقت خوندنش رو هم ندارم چه برسه به جواب دادنشو

نسیم

چهارشنبه 14 بهمن1388 ساعت: 8:3 توسط:ماتئي ما كه دولتي هستيم هنوز اضافه كار برج هفتمونم نگرفتيم ماموريت تابستونمونم همينطور! حالا به اون سوال اوليچ چي جواب دادي؟! سلام خسته نباشي بابت امتحانا - يه تك پا عجله اي رفتم تهران و برگشتم - منم مي دوني هر وقت مي رم مسافرت فك مي كنم اين ديگه سفر آخرتمه!

نسیم

چهارشنبه 14 بهمن1388 ساعت: 8:7 توسط:عاصی این زندگی شرکتی هیچ عیبی هم که نداشته باشد ...باز زندگی شرکتی است...باور کن بهترین جا با بهترین آدمها را هم که داشته باشی...باز احساس میکنی مال مردمی نه مال خودت

نسیم

چهارشنبه 14 بهمن1388 ساعت: 20:19 توسط:زندان میشه بپرسم جواب سوال آخر رو چی دادین؟

نسیم

پنجشنبه 15 بهمن1388 ساعت: 8:39 توسط:ماتئي من توي يكي از روستاهاي غرب ايران زندگي مي كنم با صاحب تنها سينماي موجود سر پفك فروختنش وسط فيلم دعوام شده وديگه نمي رم اونجا!

نسیم

پنجشنبه 15 بهمن1388 ساعت: 11:29 توسط:ماتئي سلام

نسیم

پنجشنبه 15 بهمن1388 ساعت: 16:24 توسط:elham* نه خب شرکت ما به این خوبی نبود د

نسیم

جمعه 16 بهمن1388 ساعت: 14:8 توسط:sk من كه هروقت مجبورم فرمي پر كنم، ته دلم مي لرزه. كه بناست چه بلايي رمون بيارن با استناد به اين ها [ناراحت]

نسیم

یکشنبه 18 بهمن1388 ساعت: 14:18 توسط:نيلوفر مرداب قدر اين شركت به اين خوبي رو بدون چقدر به كارمنداش اهميت مي ده [چشمک]