چگونه با چند روش ساده آخر هفته خود را به گند بکشیم

-اگر حالتان خوب نیست کنتس نبینید. گول آن لباسها و قلعه ها و مجالس رقص و اینها را هم نخورید. شما ابدا با یک عشق شیرین کلاسیک طرف نیستید، آنجا فقط یک عشق دردناکِ وحشیانه قرون وسطایی انتظارتان را می کشد که البته برای زمانی که حالتان خوب است شدیدا دیدنش توصیه می شود.

-اگر حالتان خوب نیست برای قدم زدن بیرون نروید چرا که ممکن است دقیقا جایی بروید که پشت قفس طوطیهایش بالای آن پله ها کنار آن مجسمه شق و رق نشسته روی نیمکت پیرزنی باشد که دستش را حلقه کرده باشد دور گردن مرد جایی در دور را بهش نشان دهد در گوشش چیزی بگوید بلند بلند بخندد و سر بر شانه اش بگذارد. و دلت را بترکاند از درد آنقدر که بنشینی های های به گریه کردن و مردم که رد می شوند و با تعجب نگاهت می کنند نفهمند که تو دیوانه تری یا آن پیرزن.

-اگر حالتان خوب نیست اجرا نگذارید. اجرا گذاشتید زمستان را اجرا نکنید. زمستان را اجرا کردید حواستان باشد که حتما حتما در جمع یک سری بیننده بی حس و حال باشید. که اگر این طور نباشد و دم به دمتان بدهند و همه با هم همراهیتان کنند وای به حالتان ...

/ 15 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد

تکلیف آخر هفته هایی که همین جوری هم به گند کشیده شده هستن چی میشه ؟؟؟؟؟

آریو

از وبلاگ تلخ مثل عسل اومدم با پست دوباره زندگیت خیلی همذات پنداری کردم خوشحالم که از اون فضا بیرون اومدی خیلی وقت بود که با من بود اما تحت کنترل بود، تا اینکه منو از پا درآورد سه ماه سرکار نرفتم و فقط توی خونه خوابیدم از همون موقع هم شروع به نوشتن وبلاگ کردم، فضای عجیبی بود، کرخت بودم اگه دنیا جور دیگه ای بود دوست داشتم توی همون فضا باشم اما نمیشه، باید هوشیار باشی و مراقب، تا غرق نشی، هنوزم با منه اما بر من نیست.[گل]

راسكلنيكف

چشممون زديا! من نوشته بودم عشقم چشم به راهمه شما چشمون زدي ديشب دعوامون شد خوب شد؟ يه ماشالا مي گفتي اينجوري نمي شد!

فکرباصدای بلند

همه اینها با هم به سرت آوار شد؟

یک پسر

این آهنگ زمستون افشین مقدم رو خیلی گوش کردم. منظورت از اجرا گذاشتن چیه؟ من متوجه نشدم!

راسكلنيكف

مش صفر یکی از نکته های باحالشس این هکه اسپند دود می کنه و طبق یه رسم دیرین بین اون آدما می چرخونه و یهو می زنه روی پشت یکی شون - شگون داره - اونم بهش انعام می ده - تا حالا ندیدم بزنه پشت یه خانم اگه رفتی رو بنداز شاید زد!

یلدا

خب پر بودی توی این پست از حس های شخصی ات. [قلب]

جوادزارعی

سلام سال نو مبارک[گل] دقایقی با مطالب شما سرگرم بودم ولذت بردم ممنون موفق باشی عاشق کوهستان